+

OFERTA GLOBAL TRAKK


BUDOWNICTWO INSTALACYJNE GLOBAL TRAKK

GLOBAL TRAKK zajmuje się instalacjami typu budowlanego, zapewniając każdemu klientowi kompleksową ofertę dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Jako firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w sektorze budownictwa instalacyjnego, możemy poszczycić się zespołem wysoce wykwalifikowanych specjalistów, którzy są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, świadcząc usługi na najwyższym poziomie jakości.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dzisiejsze realia branży wymagają, aby działanie wszystkich instalacji budowlanych było perfekcyjne nie tylko pod względem wydajności, ale także późniejszej eksploatacji. By spełnić rygorystyczne wymogi, potrzebny jest przede wszystkim niczym niezakłócony przepływ danych projektowych między osobami planującymi instalacje, a grupą roboczą wykonawców, czyli inżynierów konstrukcyjnych.

Jest to kwestia niezwykle ważna, zwłaszcza w przypadku skomplikowanych i nietypowych projektów budowlanych.

Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu budownictwa instalacyjnego, kierując swoją ofertę zarówno do osób prywatnych, jak również do firm, instytucji i klientów korporacyjnych. Obszar naszej działalności obejmuje nie tylko budownictwo mieszkaniowe i użyteczności publicznej, ale także branżę przemysłową i związaną z ochroną środowiska.

Specjalnością firmy GLOBAL TRAKK jest wykonywanie różnego rodzaju instalacji: sanitarnych, wodnokanalizacyjnych, elektrycznych oraz grzewczych. W zakres realizowanych przez nas usług wchodzi między innymi:

  • - koordynowanie i kierowanie robotami instalacyjnymi,
  • - podwykonawstwo robót instalacyjnych,
  • - realizowanie inwestycji w oparciu o dokumentację inwestora,
  • - zastępstwo inwestycyjne i nadzór inwestorski,
  • - roboty remontowe instalacji,
  • - fachowe doradztwo techniczne.

Na wszelkie wykonane prace udzielamy gwarancji, uzależnionej od wielkości oraz rodzaju robót. Realizujemy projekty instalacyjne zarówno z materiałów własnych, jak i powierzonych nam przez inwestorów.

zadzwoń teraz