+

FIRMA HARMONY HOME SP. J.

Firma rozpoczęła swoją działalność na rynku budowlanym w 2014 roku pod nazwą TRAKK Sp. z o.o. Obecnie działalność kontynuowana jest pod nazwą GLOBAL TRAKK Sp z o.o. Sp. k. Przekształcenie nazwy miało na celu uzmysłowienie skali obszaru kraju po jakim będziemy się poruszać.

Dążenie do zaspokojenia oczekiwań rynku sprawiło, że firma rozpoczęła działalność w sektorze inwestycji deweloperskich, sprzedaży gruntów, budownictwa instalacyjnego oraz budownictwa drogowego. Nadzór nad pracami prowadzi wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska jak również brygadziści, pracownicy z wieloletnim stażem na budowach przemysłowych, drogowych, wod-kan oraz mieszkaniowych.


GLOBAL TRAKK Sp z o.o. Sp. k. jest spółką opierającą się na solidnym fundamencie łączącym wszystkie elementy jakimi powinna cechować się firma budowlana w obecnych czasach.


Partnerzy:

Gmina Sulechów
Zielona Góra
Gmina Kargowa
Cybinka
Skąpe
Wolsztyn
Szprotawa
Nowa Sól
Trzciel
Żary
Nadleśnicwo Sława Śląska
Pyzdry
Świdnica
Szczaniec
BRUBET Międzyrzecz
JANBUD Żary
Eurovia Polska
DAARAM
Skanska
Saint Gobain Innoviative Polska
CEG-BUD
ZPB Kaczmarek
LAFARGE Polska
COLAS POLSKA
GRUPA TK KRAKÓW
TOP BETON
STACJE PALIW MOYA
STRABAG POLSKA
Instytut Badań Technicznych TPA
Exalo Drilling
Grupa PGNiG
Miedzi Coper-Mozów - Lumina Group

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dzisiejsze realia branży wymagają, aby działanie było perfekcyjne nie tylko pod względem wydajności, ale także późniejszej eksploatacji. By spełnić rygorystyczne wymogi, potrzebny jest przede wszystkim niczym niezakłócony przepływ danych projektowych między osobami planującymi instalacje, a grupą roboczą wykonawców, czyli inżynierów konstrukcyjnych. Jest to kwestia niezwykle ważna, zwłaszcza w przypadku skomplikowanych i nietypowych projektów.


Posiadane przez naszych pracowników wieloletnie doświadczenie, pozwala nam na realizację nawet najbardziej złożonych i trudnych zleceń.